Pinsos Ursa

Yem pazarlaması ve üretimi

 

PINSOS URSA S.L. Bu tür canlı ya da kanal hayvanlarını başta Kuzey Afrika olmak üzere farklı ülkelere ihraç ederken, ulusal pazarlamanın yanı sıra uluslar arası pazarlama amaçlı buzağı ve kuzu gibi hayvanlar için gıda üretimine adanmış bir şirkettir.

Son yıllarda ihracat faaliyetimiz, sığırların Kuzey Afrika ve Orta Doğu'ya ihracatında en önemli ajanlardan biri olma noktasına gelmiştir.

MİSYONUMUZ

Pinsos Ursa, yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerle canlı hayvan yaşamını iyileştirmeye çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ

Pinsos Ursa, her ihtiyaca uyarlanmış ürün ve hizmetler için, hayvan sağlığı sürecinin tamamında bir ortak olmaya kararlıdır.

DEĞERLERİMİZ

Pinsos Ursa, DNA'sında sunduğu değerlerle bunu başarabilir:

MESLEKLİLİK  -  UZUN SÜRELİ VİZYON  -  ADAPTABİLİTE  -  TUTKUL

Tarihçemiz

1977 - Doğuşu "Grupo sindical de Colonización"

Hayvancılık için yem üretmek amacıyla hayvancılık sektöründe dokuz ortak tarafından kuruldu. Arazi satın alındı, 200 m2'lik bir depo yapıldı ve ikinci el bir değirmen satın alındı.

1985 - Tesis kendi üretimi ile kendi kendini finanse ediyor.

İlerleyen yıllarda, kurucu ortakların bazıları çeşitli nedenlerle çiftliklerini kapatıyorlar ve bu, piyasadaki üretimi sürdürmek için yeni müşteriler bulmak için çıktığında, bu yıllarda bölgedeki kooperatifler büyük bir güçle büyüyor.

1992 - Kesin ad belirlenir: 'S.A.T. "URSA" 139 CAT '

Rekabetten ve tahıl öğütmek yerine onu laminatlayan bir değirmen değirmeninin satın alınmasından farklı bir tipte üretim yapılması önerildi. Bu seçenek, müşterilerin ve ortakların büyük çoğunluğunun geviş getiren hayvanlara (inek, buzağı, kuzu) sahip çiftlikleri olduğu için düşünülmüştür.

1994 - Tesislerin genişletilmesi.

Yeni bir haddehane satın aldık ve o zamandan beri ve 2000 yılına kadar üretim kademeli olarak arttı, yani 400 m2 daha fazla depoya sahip tesisler genişletildi ve yeni silolar, bir köprü skalası ve ofisler inşa edildi.

2000 - Yeni bir nesil devreye giriyor.

Ortaklardan biri şirketin çoğunluğunu satın alır ve 2000 yılı sonunda şirketin adresini çocuklarından birine aktarır. Bu değişim döneminde, şirketin üretim seviyesini önemli ölçüde etkileyen deli inek krizi geliyor

2003 - ISO 9001: 2000 Sertifikası

Kriz aşıldığında, uzun yıllar meyve dürüst ve dinlenmeden toplanır ve daha iyi bir kalite ve güvenlik ürünü sunmak için daha enerjik bir yol seçilir, şirket ISO 9001: 2000 standardı ile sertifikalandırılır ve artmaya devam eder. üretim, büyük ölçüde sertifikalı et üretimine öncülük eder.

2006 - 2009 - Fabrika modernizasyonu.

Tüm üretim süreci otomatikleştirilir ve mevcut yapılar iyileştirilir, beslemenin tüm mikro bileşenlerini otomatik olarak dozlamaya izin veren bir mikro-dozlayıcı elde edilir. 2009 yılında imalat fabrikasının yerini daha güçlü, enerji tasarruflu ve daha yüksek performanslı bir fabrika almıştır.

2010 - Pinsos Ursa nın doğuşu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec consectetur non ipsum non convallis. Fusce felis magna, cursus in risus vel, rhoncus rutrum ipsum.